NANOIDENT PERFECT HYGIENICS

DEZYNFEKCJA

Oferujemy do dostawy NANOIDENT® PERFECT HYGIENICS nowy, skuteczny środek do dezynfekcji rąk i pomieszczeń. Duża, doskonała skuteczność pomaga zwalczać bakterie, wirusy, grzyby i zarodniki a także nieprzyjemne zapachy.

IDEALNY  ŚRODEK   DEZYNFEKCYJNY  PRZECIWKO KORONAWIRUSOWI

NANOIDENT® PERFECT HYGIENICS to bezpieczny środek dezynfekcyjny do wszystkich możliwych zastosowań. Zaletą jest to , że nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, nie zawiera alkoholu i szkodliwych składników toksycznych. Jest delikatny dla skóry i charakteryzuje się szybkim działaniem, całkowicie ekologiczny o bardzo szerokim spectrum działania. Produkt jest ekologicznie biodegradowalny, przyjazny dla środowiska oraz bezpieczny dla ludzi i zwierząt.

Prace nad tym produktem firmy CTC Nanotechnology z Niemiec trwały ponad 20 lat, w rezultacie otrzymano ekologiczny, doskonale działający środek dezynfekcyjny. Ten nowy produkt zrewolucjonizuje rynek dezynfekcji. Produkt jest certyfikowany i posiada odpowiednie certyfikaty :

  • Certyfikat BAuA
  • Certyfikat DERMATEST
  • Certyfikat VIRUCIDE COVID-19
  • Bakteriobójcze Świadectwo Pestycydowe
  • BAuA-Nr : N-77760 certyfikat Federalnego Instytutu Bezpieczeństwa  Medycyny Pracy

ZASTOSOWANIE

Prywatne gospodarstwa domowe, biura i banki, gabinety lekarskie i przychodnie, sklepy spożywcze, supermarkety, sklepy mięsne, przemysł spożywczy, przedszkola, centa dzienne opieki, hotele, przestrzenie publiczne, transport publiczny ( autobusy, tramwaje, pociągi), samoloty i lotniska i wiele innych obszarów.

Bądź odpowiedzialny za swoje zdrowie i stosuj NANOIDENT® PERFECT HYGIENICS – Charakterystyka produktu.

Do pobrania:
NANOIDENT® PERFECT HYGIENICS 2020 PL – broszura
NANOIDENT® PERFECT HYGIENICS 2020 PL – prezenta​cja
NANOIDENT® PERFECT HYGIENICS 2020 EN – prezentacja
NANOIDENT® PERFECT HYGIENICS 2020 DE – prezentacja