Yacht Ceramic Coating

CERAMICZNE NANOPOWŁOKI DO ŁODZI I JACHTÓW

Prezentujemy nowoczesne powłoki nanoceramiczne, specjalistyczne powłoki YACHT GELCOAT dla najbardziej wymagających zastosowań.  Są to długotrwałe nanoprodukty  nowej  generacji o najwyższych parametrach i spektakularnych właściwościach do luksusowych jachtów.  Dobrym tego przykładem jest produkt NANOINDENT® YACHTSHIELD 9H YS , jest to nanopowłoka zawierająca SiO2 oraz ceramikę. Jest ona tak cienka, że nie jest widoczna gołym okiem, nie ma wpływu na wygląd i strukturę powierzchni. Wysoce specjalistyczna powłoka ceramiczna NANOINDENT® YACHTSHIELD 9H YS nie jest ani lakierem ani woskiem, nie może też zostać zerwana, złuszczona czy też wymyta. Powłoka tworzy stałe wiązanie z żelkotową powierzchnią i może zostać usunięta jedynie przez szlifowanie. Także detergenty nie są w stanie zedrzeć ani złuszczyć powłoki. Ta bardzo zaawansowana technologicznie powłoka nanoceramiczna została opracowana specjalnie w taki sposób, by spełnić rygorystyczne wymagania dla powłok zewnętrznych na luksusowych jachtach. Powłoka jest wyjątkowo odporna na ścieranie i temperaturę.  NANOINDENT® YACHTSHIELD 9H YS tworzy niezwykle silne wiązanie z powierzchnią stając się powłoką odporną na ścieranie o bardzo dobrych właściwościach pod względem przyczepności. Cienka przezroczysta powłoka jest niesamowicie mocna, a uzyskany stopień twardości dochodzi do 9H.

Nadaję się do wszelkiego rodzaju jachtów. Pomalowane powierzchnie znacznie dłużej pozostają w czystości, a potem dużo łatwiej  je umyć, przez co wydłużają się okresy pomiędzy cyklami czyszczenia, a tym samym zmniejszają się koszty utrzymania i konserwacji. Produkujemy nanoprodukty z czasem aktywnej ochrony nawet do 5-10 lat.

Oferujemy również środku przeciwporostowe wolne od miedzi NANOINDENT® OCEANSURVIVOR oraz NANOINDENT® FIXBOND . Używając alternatywnych przeciwporostowych powłok ceramicznych nie zawierających miedzi, chronimy ekosystem morski . Z uwagi na używanie tworzyw sztucznych i cząsteczek miedzi zawartych w farbach przeciwporostowych do podwodnych części jachtów i łodzi podwodnych, całe ekosystemy stają w obliczu zagłady. Ryby, rośliny morskie, koralowce, organizmy morskie wchłaniają te zanieczyszczenia i powoli giną pod ich wpływem. Fauna morska zostanie zniszczona, jeżeli nie zdecydujemy się na alternatywne powłoki przyjazne dla środowiska i nadal będziemy kierować coraz większe ilości cząstek miedzi do wód morskich. Dlatego też już od dziś należy zacząć używać wyłącznie takich przeciwporostowych powłok do wszelkich łódek i jachtów, które są przyjazne dla środowiska, wolne od miedzi i nie ulegają ani nie powodują erozji.

* NANOIDENT® YACHTSCHIELD 9H YS , Hi-Tech gelcoat
* NANOIDENT® YACHTSHIELD , ceramiczny gelcoat
* NANOIDENT® SAILSHIELD, ceramiczny gelcoat
* NANOIDENT® OCEANSURVIVE, ceramiczna nanopowłoka antyporostowa
* NANOIDENT® SPEEDSHIELD, bardzo gładka nanopowłoka zwiększająca prędkość
* NANOIDENT® TEAKGUARD W4 , hydrofobowa powłoka do drewna

Do pobrania :
Katalog CTC 2020 Yacht Ceramic Coating LUX – ENG
Katalog CTC 2020 Yacht Ceramic Coating LUX – PL